Кошик
1045 відгуків

Рашиский рейх будет разрушен. Слава Україні - Героям Слава.

- магазин вимірювальних приладів Noyafa
+380 (68) 197-93-75
+380 (95) 843-34-38

Пірометри, безконтактні термометри

У цій категорії  можна виконати порівняння й вибір інфрачервоного пірометра. 

У нас представлений широкий асортимент безконтактних термометрів, як для домашнього так і  для промислового застосування, зі звичайним і розширеним функціоналом. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором, зверніться до наших консультантів.

Інфрачервоний пірометр (безконтактний термометр, ІЧ-термометр) — це вимірювальний прилад, що забезпечує вимірювання температури поверхні будь-якого об'єкта без фізичного контакту з ним.

Іноді піромет називають лазерним термометром, що неправильно, оскільки в процесі вимірювання лезерний цілевказівник виконує другорядну роль, а саме слугує для юні точного наведення пірометра на об'єкт дослідження.

 

Основні переваги пірометра:
- Безпека вимірювань Брак фізичного контакту гарантує безпеку вимірювання температури рухомих об'єктів або об'єктів під високою напругою.
- Дуже висока швидкодія. Ви можете отримати результат практично миттєво (час вимірювання приблизно 150-250 мсек).
- Простота застосування.

Конструктивні особливості інфрачервоного безконтактного пірометра:
Зазвичай цифровий безконтактний термометр виготовлений у формі пістолета,  з кнопкою вимірювання на місці спускового гачка, біля інфрачервоного сенсора розміщений один або кілька лазерних цілевказівників, відразу ж може бути розташована й цифрова камера. Найповільніші моделі пірометрів  зазвичай запиваються від 9 В типу 6F22 КРОНА, або стандартними батарейками ААА 1,5 В, але дорожчі моделі мають вбудовані акумуляторні батареї.

Панель керування зазвичай представляє кілька кнопок  розташованих під РК-дисплеєм. Зазвичай вони відповідають за основні параметри як вибір одиниць вимірювання, встановлення коефіцієнта теплового випромінювання, вибір і активацію функцій тривоги та статистики MAX/MIN/AVG/DIF. 

 

Принцип дії інфрачервоного термометра — пірометра:
Основою пірометра є інфрачервоний датчик, який детектує потік теплового випромінювання нагрітої поверхні об'єкта визначає його спектр і на основі його вказує значення температури. 

 

Сфери застосування безконтактного термометра:


виробництво — аналіз енергонавантаженіх елементів, технологічних процесів.
сервіс -  автосервіс, електроніка, електротехніка.
розробка — контроль температур у дослідженнях або налаштуванні виробів.
кулінарія — контроль температури під час приготування сирів, шиноладу, кисломолочних продуктів.
будівельно -  аналіз роботи систем опалення та кондиціонування.
медицина -  контроль температури зберігання та перевезення медикаментів.


Вартість пірометрів залежить від діапазону та функціональності, але зазвичай є в межах:
Температура         Цена, грн.
- от 50 до 330°C     200 – 300 грн.
- от 50 до 550°C     300 – 530 грн.
- от 50 до 900°C     500 – 830 грн.


Рекомендації для застосування безконтактного пірометра
Однією з важливих характеристик пірометра є оптична роздільна здатність. Це пропорція, наприклад: 12:1,  що визначає співвідношення діаметра зони вимірювання температури до відстані до об'єкта. Для пірометра зі стандартною оптичною роздільною здатністю 12:1 для вимірювання температури, скажімо струмопровідної шини завширшки 5 см, робоча відстань буде визначена саме роздільною здатністю, 12х5 см = 60 см. У разі перевищення цієї відстані виміряти вірогідно температуру об'єкта неможливо, тому важливо не перевищувати цю відстань.

Так само важливим параметром є коефіціє випромінювальної здатності (EMS), значення за замовчуванням 0,95 відповідає більшості предметів, що оточують нас,/матеріалів (це дерево, бетон, гіпс, вода, пластик, гума. Під час вимірювання температур чистих металів потрібно використовувати коефіцієнт відповідного матеріалу.

 

Градація  пірометрів за температурними діапазонами:
до 330 °C (Benetech GM333AWH320)
до 550 °C (ST490+ST390+AT600)
до 900°C (PM6530DWH900)

Як купити безконтактний пірометр за недорогою цене?
Якщо ви бажаєте знайти інфрачервоний термометр (пірометр, безконтактний термометр), то в нашому інтернет-магазині ви знайдете чудовий вибір якісних пірометрів за невисокою ціною, наші фахівці допоможуть Вам із вибором відповідного для вас пірометра, проявлять безплатну консультацію за особливостями вимірювання температури розплавів і металів. Перед відправленням усі пірометри перевіряються на функціональність, якісно пакуються, щоб гарантувати збереження під час транспортування. Роблячи замовлення безконтактного пірометра в нас ви нічим не ризикуєте, ми надаємо гарантію 12 місяців на всі пірометри. Виконуємо надсилання в будь-яке місто України: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпр, Ніколаєв, Херсон, й інфрачервоний термометр буде доставлений упродовж 1-2 днів.  Детально.>

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner